Kosmetyki Soraya plante to sensoryczne, roślinne formuły, zamknięte w ultra kobiecych opakowaniach i zupełnie wyjątkowym designie.  Plante to 98-99% o składników pochodzenia naturalnego, bez żadnych kontrowersyjnych obecnie składników jak np. SLS, parabeny, silikony, sztuczne barwniki czy pochodne ropy naftowej w postaci olejów mineralnych.

Ich receptury są w 100 % wegańskie – nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Bogate są w naturalne i skutecznie działające esencje roślinne, olejki, masła…

Soraya plante to już kompletny rytuał pielęgnacyjny dla różnych potrzeb skóry, niezależnie od wieku. Szerokośc oferty sprawia, że bez problemu można dzięki niej stworzyć domowy rytuał SPA. W skład linii wchodzą kremy do twarzy, produkty do oczyszczania, balsamy i peelingi do ciała, pomadki ochronne do ust oraz nowości – kremy do rąk i naturalne podkłady do twarzy.

Za wyjątkową stronę kreatywną opakowań całej linii odpowiada znana polska artystka Olka Osadzińska, która tworzy unikalne ilustracje na każe opakowania kosmetyku plante.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *