Dermika_Insomnia

INSOMNIA to linia zainspirowana rytmem dobowym naszego organizmu. Zegar biologiczny reguluje wiele procesów odpowiedzialnych za regenerację i sen, a noc zapoczątkowuje w nas wiele przemian. Dlatego bardzo ważne jest, aby pielęgnację nocną dostosować do procesów, które zachodzą w skórze w tym czasie:

  • Znacznie wzrasta regeneracja komórkowa – zadaniem pielęgnacji nocnej jest dostarczenie odpowiednich składników aktywnych, aby wesprzeć ten proces.
  • Przyspieszające starzenie wolne rodniki występują w największym stężeniu na koniec dnia – pielęgnacja nocna powinna je neutralizować i wspierać hamowanie starzenia się skóry.
  • Liczba receptorów zapalnych jest wyższa – pielęgnacja nocna ma kluczowe znaczenie w procesie łagodzenia podrażnień.

Wyjątkowa formuła produktów linii INSOMNIA zawiera Nocny Kompleks Odmładzający – unikalne połączenie aktywnych składników, które działając w skórze nocą zapewniają jej wielowymiarową odnowę.

Biologiczny faktor ochronny stymuluje syntezę kolagenu redukując widoczność zmarszczek. Dodatkowo nawilża, wygładza i działa uspokajająco na skórę łagodząc podrażnienia

Witamina E zwana „witaminą młodości” walczy z wolnymi rodnikami, dzięki czemu skóra po przebudzeniu jest wypoczęta i promienna.

Kamień księżycowy pełen magii i tajemnic przenosi w świat marzeń, a jedwabista konsystencja i relaksujący zapach działają kojąco na zmysły.

W linii INSOMNIA znajdziesz produkty do pielęgnacji nocnej dostosowane do potrzeb skóry 30-40 latek i kobiet dojrzałych 50-60+. Kremy różnią się konsystencją i składnikami aktywnymi, które zostały precyzyjnie dobrane, aby jeszcze skuteczniej wspierać proces odnowy skóry nocą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *